Під час засідання було розглянуто річний звіт про діяльність та плани органу з екологічного маркування, обговорено низку пропозиції щодо актуалізації системи управління якістю органу з екологічного маркування.
В ході засідання було ухвалено оновлену політику з якості органу з екологічного маркування та екологічні критерії оцінки життєвого циклу для сонячних панелей, прокату оцинкованого; м’яса та продуктів його переробки. Вперше за історію української програми екологічного маркування було ухвалено екологічний стандарт на послуги - з тимчасового розміщення (проживання).
Члени Координаційної ради також рекомендували органу з екологічного маркування замінити твердження навколо логотипу знаку екологічного маркування, - замість «Екологічно чисто та безпечно» на «Екологічний сертифікат» з додаванням коду екологічного стандарту що встановлює екологічні критерії на певну категорію продукції та зазначенням адреси сайту присвяченого програмі екологічного маркування.
«Цей крок дозволить споживачу зрозуміти значення знаку екологічного маркування як знаку оцінки відповідності чітко визначеним стандартам та отримати більше інформації про екологічні переваги сертифікованої та маркованої продукції в мережі Internet» - зазначив виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України» Віктор Трофіменко.
Також Координаційна рада одностайно ухвалила рішення про необхідність посилення органом з екологічного маркування інформаційно-просвітницької діяльності спрямованої на популяризацію екологічних стандартів, екологічної сертифікації та маркування продукції.
Протокол засідання можна переглянути в закритому розділі.