27 найменувань лакофарбових матеріалів ТМ Capatect, TM Caparol та ТМ Alpina виробництва ДП «Капарол Україна» успішно пройшли процедуру екологічної сертифікації. Повний перелік сертифікованих засобів згідно з ISO 14024 зазначений у сертифікаті № UA.08.002.547.

Поліпшені характеристики продукції щодо впливів на довкілля та здоров’я людини оцінювались на відповідність стандарту СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2020 Лакофарбові матеріали. Екологічні критерії оцінювання життєвого циклу.

Вимоги стандарту гармонізовані з критеріями оцінки продуктів зазначених Цей стандарт розроблений шляхом гармонізації з екологічними критеріями програми екологічного маркування Ecolabel.EU, що затвердженні Рішенням Єврокомісії №2014/312/ЄС від 28 травня 2014 року про встановлення екологічних критеріїв для фарб та лаків.

Документи враховують положення актів права ЄС у сфері хімічної безпеки, зокрема:

  • Директиви 2004/42/CE Європейського парламенту і Ради від 21 квітня 2004 року про обмеження викидів летких органічних сполук у зв'язку з використанням органічних розчинників в деяких фарб і лаків та оздоблення автомобілів, продуктів;
  • Регламенту (ЄС) № 1272/2008 Європейського Парламенту та Ради від 16 грудня 2008 року про класифікацію, маркування та пакування речовин та сумішей (CLP);
  • Регламенту Європейського парламенту та Ради ЄС № 1907/2006 від 18 грудня 2006 року щодо реєстрації, оцінки, дозволу і обмеження хімічних речовин (REACH) та інших.

Бренди Caparol та Alpina належать міжнародному концерну Deutschen Amphibolin-Werke von Robert Murjahn (Німецькі Амфіболінові Заводи Роберта Мур’яна - DAW SE), що має історію у понад 125 років.

Штаб-квартира концерну знаходиться в північному регіоні Оденвальд (Німеччина).

Починаючи з моменту свого заснування в 1895 році, сімейне підприємство DAW SE безперервно сприяє розвитку галузі, стратегічно орієнтуючись на розуміння потреб клієнта. Вже понад століття концерн створює високоякісні, та унікальні рішення для оформлення фасадів та інтер’єрів.

Випробувані на практиці рецептури матеріалів лінійки гарантують високу надійність та легке використання, мають економну витрату та відмінну покривну здатність, а ще й стійкість до очищення.

Показники вмісту ЛОС, сполук ізотіазолінів та інших хімічних речовин відповідають вимогам європейського стандарту для еко продукції і значно менше ніж ті що встановлені державними нормативами.

При транспортуванні та продажу лакофарбових матеріалів використовуються контейнери (відра) поліпропіленові з кришками та паперові мішки. Маркування спожиткової тари відповідає вимогам ДСТУ 4260: 2003 Тара і паковання спожиткові маркування. Загальні вимоги.

Матеріал для виготовляння споживчої тари придатний для переробки за доступними в Україні технологіями. Полімерні матеріали не містять сполук хлору.

Детальніше про продукцію на www.caparol.ua та www.alpina.ua/

Перевірено та сертифіковано